Project Description

  • Глинотерапія
  • Розпис по текстилю (сумок, футболок)
  • Розпис по шовку (картини на п’яльцях для дітей та на рамах для дорослих)
  • Скрапбуккінг- артбуки, планери, поварені книги, миксед медиа арт терапия( блокнот или скетчбук с арт обложкой)

Всі ці методи арт- терапії відмінно зарекомендували себе в роботі з дітьми.

Глинотерапія – є рідкісним видом арт-терапії. При цьому – дуже цікавим і дієвим для відновлення балансу і гармонії людини.
Призначена для дорослих і дітей від 4-х років. Допомагає у вирішенні найрізноманітніших питань: тривога, страхи, занепокоєння, проблеми, яких ви хочете позбавитись. Нещодавно з’явилися переживання? Вони так само прекрасно пролепліваются в глині.

Глина допомагає зближувати людей з їхніми почуттями. Є своєрідним містком між тим, що приховано в підсвідомості і тим, що ми усвідомлюємо. Допомагає нам трансформувати свої почуття. Дозволяє відпрацювати практично будь-яку тему або питання як у дорослих, так і у дітей.
Скоєні зміни в глині ​​впливають на наше реальне життя. Прожите в несвідомому, має пряме відношення до змін в сьогоденні. Ви немов перезапускаєте механізм сприйняття теми, з якоюпрацюєте.

Глинотерапія – найбільш наочний вид арт-терапії, який дозволяє терапевту спостерігати стан дитини. Ця робота – хороший спосіб стимулювати словесне вираження почуттів у дітей. У той же час дітям зі схильністю до вербалізації (таких діток часто звинувачують в балакучості) допомагає позбутися від надлишку слів.
Глинотерапія для дітей проводиться як індивідуально, так і в групах. В процесі спільного ліплення діти ведуть чудові бесіди, взаємодіють один з одним на новому рівні, діляться міркуваннями, думками, почуттями, відчуттями.

Мета занять: сприяти зняттю м’язових затискачів, емоційної розрядки.
Завдання нашої арт-студії: познайомити дітей з глиною в різних станах, навчити прийомам роботи з глиною, розвивати сенсорні відчуття, творчу уяву, розвивати спонтанність у вираженні почуттів. Виробити навички розслаблення, зняття напруги,тривожності. Стабілізація психоемоційного стану.

Записатися на заняття

Розклад занять

У нас впроваджена програма «Чарівна терапія», яка розрахована на дітей у віці від 5 (з мамою) до 17 років, в кількості 10 занять по 50 хвилин.
Мета програми: створити умови для зниження тривожності, зняття м’язових затискачів, для емоційної розрядки дітей з психоемоційними розладами.

Завдання програми:
сприяти зниженню агресивності, страхів, тривожності у дітей;
надати допомогу дітям з гіперактивністю, замкнутістю, аутичним дітям;
надати допомогу дітям, які пережили травматичні ситуації з метою відновлення їх психічної чутливості;
розвивати творчу уяву, фантазію;
розвивати здатність висловлювати свої почуття на символічному і вербальному рівні;
допомогти дітям досягти взаєморозуміння і співтворчості через спільну творчу діяльність;
розвивати дрібну моторику, сенсорні відчуття;
сприяти становленню довільної регуляції поведінки;
сприяти усвідомленню у дітей своїх почуттів, переживань, спонукати дітей до роздумів, самодослідження, особистісному зростанню.

П’ятниця
18:00-19:00

+38 (098) 109 29 54