До 1 січня 2020 супер пропозиція !!! -50% Вартості курсу
Повна вартість курсу 800 грн.
Акційна вартість курсу до 1 січня 400 грн.

10 запитань про дитячий садок Експрес-курс для батьків

Якщо Ви не знаєте, з якого боку почати готувати дитину та себе до дитячого садка, бажаєте, щоб адаптація пройшла без травм та зайвих переживань, не хочете лишити поза увагою ключові аспекти під час вибору садочка та знайомства з вихователем, або ця тема просто викликає у вас тривогу та переживання, то наш експрес-курс «10 запитань про дитячий садок» від психолога центру «Щаслива родина» Марії Кирик саме для Вас!

Курс охоплює одну чотирьохгодинну онлайн-зустріч під час якої ви отримаєте відповіді на 10 найважливіших запитаннь:

Як підготувати дитину до дитячого садка?

Кому і навіщо потрібен дитячий садок?

Як обрати дитячий садок?

Хто такий вихователь і як налагодити з ним зв’язок?

Як зрозуміти, що дитина готова йти в садок?

Що таке адаптація і як вона проходить?

Як полегшити ранкові прощання?

Як корисно провести час після садочка?

Як зрозуміти, що у садочку щось не так?

Типові труднощі. Що робити і на що звертати увагу?


Цей експрес-курс – це максимум інформації, перевіреної на практиці, здоровий і адекватний підхід з турботою про дитину, а також можливість доступу до запису відео в зручному форматі та в зручний для Вас час протягом наступних трьох місяців.

Також у вас буде можливість поспілкуватися з психологом та поставити свої запитання, що пов'язані з темою дитячого садочка.

Учасники онлайн-зустрічі отримають рекомендації з полегшення процесу адаптації, які можна (і дуже бажано) починати реалізовувати задовго до початку знайомства дитини з темою садочка.

Наприклад: як закласти стійкі та правильні установки, з чого починати знайомство, або на що звертати увагу під час розвитку навичок самообслуговування.

Саме тому даний експрес-курс рекомендується до перегляду батьками дітей будь-якого дошкільного віку (а чим раніше – тим краще для Вас), які збираються в майбутньому бути причетними до теми дитячого садочка.

При цьому немає жодного значення, який садок Ви плануєте обирати (державний, чи приватний), оскільки надані рекомендації є універсальними.

Наша мета: допомогти Вам завчасно потурбуватися про комфортну адаптацію дитини до умов дитячого садка і стати більш свідомими та обізнаними в даному питанні.